Sıfır Pvc Makina Satış

eg

Sıfır Pvc Makina Satış

Dünya'da PENMAK

   PENMAK kurulduğu ilk günden beri kendi AR-GE birimi dahilinde geliştirdiği ürünlerini sizlerin kullanımına, sektör genelinde bulabileceğini en yüksek performans avantajı ile sunmaktadır.

   Bir Türk firması olarak dünyanın her noktasına ihracat yapmakta, ve dünya standartlarınca onaylanmış ürünler üretmektedir.

   Türkiye'de PENMAK

   PENMAK bir yönden sahip olduğu Dünyanın en yetkin standartlarına göre ürünler üretmekte diğer yönden Türk alıcısının taleplerini ve fiyat beklentilerini göz önüne alarak bu yönde fiyatlandırma yapmaktadır.

Müşterilerimizin memnuniyeti için sürekli çalışan AR-GE ve servis birimleri, özen ve kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir.

   Tüm müşterilerimiz, makinalarından beklediği performansı, istedikleri fiyatlar ile bizden alacaklarını bildikleri ve yeni alımlarında ilk bizleri tercih ettikleri için, müşterilerimizle her zaman için uzun dönemli ilişkilerimiz olmaktadır.

  İnsanlara hizmet anlayışını, kaliteyi ve güvenilir olmayı kendimize ilke edinen firmamız; Bu zor koşullarda yapmış olduğu çalışmalar ile de sektöründe söz sahibi olan bir firma olmayı hak etmiştir. Şüphesiz ki firmamızın bu başarısı, profesyonel ve deneyimli ekiplerin uyumlu çalışmaları ile birlikte firmamızın temel ilke ve hizmet anlayışında yer bulmuştur.

  Temel ilkemiz doğrudan üretim ve doğrudan satış yaparken önce müşteriyi memnun etmek ve daha sonra PENMAK MAKİNA’nın ilkesi olan “Üstün kalite, Sınırsız hizmet" sloganımıza sadık kalmaktır.

  Müşteri memnuniyetini ana ilke edinen PENMAK Makine PVC sektöründeki tüm yenilikleri ve gelişmeleri günlük takip eden ve uygulayan, güçlü bir referans listesinde yer alan 49 ülkeye yapmış olduğumuz ihracatlarla ve güzel Türkiye’mizi 21.yüzyılda layık olduğu yerlere taşıyacak siz değerli firmanızı da bu referans listesinde görmekten mutluluk duyarız.